Wijziging dossiernummers en werkwijze versturen 2.8 combinatie besluit Recent heeft Bureau GGO een nieuw automatiseringssysteem voor het ggo-vergunningsverleningsproces in gebruik genomen, genaamd DIGV.
Vergunning onder vaste voorwaarden conform artikel 39b Dit bericht is bedoeld voor MVF-en die toezien op een vergunning onder vaste voorwaarden conform artikel 39b.
Inwerkingtreding wijzigingsregeling Wij willen u erop attenderen dat per 1 januari 2023 de wijzigingsregeling in werking is getreden.
Werkwijze Bureau GGO bij het verwerken van een COGEM advies De COGEM kan gevraagd en ongevraagd adviseren over de mogelijke risico's van genetisch gemodificeerde organismen (ggo's) voor mens en milieu.