Wijziging dossiernummers en werkwijze versturen 2.8 combinatie besluit Recent heeft Bureau GGO een nieuw automatiseringssysteem voor het ggo-vergunningsverleningsproces in gebruik genomen, genaamd DIGV.
Aanpassing locatiebeleid voor activiteiten met een medische en/of veterinaire toepassing Het Ministerie van IenW heeft het locatiebeleid voor activiteiten met genetisch gemodificeerde organismen (ggo’s) met een medische en/of veterinaire toepassing (IM-MV) aangepast.
Wat u moet doen als u stopt als BVF Voor uw toelating als BVF heeft u een aantal zaken moeten regelen, zoals het indienen van uw aanvraag tot toelating en daarna uw aanstelling binnen de organisatie.
Wijziging voorwaarden huisvesting D-I dieren in associatie met in vitro lentiviraal getransduceerde macrofaagachtige cellen Dit nieuwsbericht is bedoeld voor BVF-en die toezien op de huisvesting van proefdieren in associatie met lentiviraal getransduceerde macrofaagachtige cellen bij omlaagschaling naar D-I.