Wijziging dossiernummers en werkwijze versturen 2.8 combinatie besluit Recent heeft Bureau GGO een nieuw automatiseringssysteem voor het ggo-vergunningsverleningsproces in gebruik genomen, genaamd DIGV.
Belangrijke wijzigingen in het Besluit en de Regeling ggo 2013 Wij willen u erop attenderen dat in de week van 21 december 2020 een aantal wijzigingen in het Besluit ggo en de Regeling ggo in werking zullen treden.
Werkzaamheden met (sequenties van) het nieuwe coronavirus Er blijkt onduidelijkheid te zijn over de te volgen procedure voor werkzaamheden met (sequenties van) het nieuwe coronavirus SARS-CoV-2.
Tijdelijke maatregelen vergunningverlening in verband met coronavirus Zoals u heeft vernomen zijn in Nederland extra maatregelen genomen in verband met de uitbraak van het coronavirus.