Verslag van de BVF-cursus 2024 Ieder najaar organiseert Bureau GGO, in samenwerking met het BVF-platform, de BVF-cursus. De BVF-cursus heeft als doel om nieuw toegelaten BVF-en de basiskennis mee te geven, die nodig is om de BVF-taak uit te voeren.
Nazending fysieke post Alle documenten met rechtsgevolgen die vanaf maart 2020 via de mail of de Berichtenbox door Bureau GGO zijn verstuurd, zullen niet meer fysiek via de post nagestuurd worden.
Tijdelijke maatregelen vergunningverlening in verband met coronavirus (update) De coronamaatregelen in Nederland houden nog even aan.
IM-aanvraag voor klinisch onderzoek met COVID-19 ggo’s tijdelijk opgeschort (update) Op 17 juli 2020 heeft de Europese Commissie een Verordening gepubliceerd welke een dag later, op 18 juli 2020, van kracht is geworden.