Voorlichtingsmateriaal over de omgevingswet Bureau GGO heeft voorlichtingsmateriaal over de nieuwe omgevingswet en de gevolgen voor organisaties die werken met genetisch gemodificeerde organismen (ggo’s) op onze website beschikbaar gesteld.
Nieuwe materialen informatievoorziening In 2022 heeft Bureau GGO nieuwe materialen ontwikkeld om de informatievoorziening over de ggo wet- en regelgeving op de website te verbeteren.
Verslag van de BVF-cursus 2022 Bureau GGO organiseert ieder najaar in samenwerking met het BVF-platform een BVF-cursus.
Belangrijke wijzigingen in het Besluit en de Regeling GGO per 1 juli 2019 Per 1 juli 2019 zijn er wijzigingen in de Wet Milieubeheer en het Besluit en de Regeling ggo in werking getreden. Hieronder vindt u een overzicht van de wijzigingen.