Aankondiging portaalfunctie voor aanvragers Momenteel wordt er gewerkt aan de ontwikkeling en realisatie van een nieuw automatiseringssysteem voor het ggo-vergunningsverleningsproces.
Aanpassing locatiebeleid voor activiteiten met een medische en/of veterinaire toepassing Het Ministerie van IenW heeft het locatiebeleid voor activiteiten met genetisch gemodificeerde organismen (ggo’s) met een medische en/of veterinaire toepassing (IM-MV) aangepast.
Onderzoek vergunningverlening ingeperkt gebruik in verschillende EU landen In 2018 is er door Bureau GGO een onderzoek uitgevoerd met als doel een beter inzicht te krijgen in de nationale implementatie van de Richtlijn 2009/41/EG (ingeperkt gebruik) in andere EU-lids