Belangrijke wijzigingen in het Besluit en de Regeling GGO per 1 juli 2019
Per 1 juli 2019 zijn er wijzigingen in de Wet Milieubeheer en het Besluit en de Regeling ggo in werking getreden. Hieronder vindt u een overzicht van de wijzigingen.

Eindrapportage ' Regulatory framework and Daily practices regarding Contained Use GMO licensing in several EU (Europese unie) countries'
Eindrapportage Regulatory framework and daily practices regarding contained use GMO licensing in several EU (Europese unie) countries
IM (introductie in het milieu ) 10-006 2019
locatiekaartjes 2021 behorend bij dossier IM (introductie in het milieu )-L 20-001
Wij willen dat iedereen mee kan doen. Ook op onze websites. Daarom besteden we veel aandacht aan toegankelijkheid, gebruiksvriendelijkheid en vindbaarheid. We willen alle informatie zo aanbieden dat iedereen het kan bekijken en gebruiken.
Om dit mogelijk te maken, volgen we de Europese Standaard voor toegankelijkheid EN 301 549. Deze standaard is gebaseerd op internationaal erkende afspraken over toegankelijkheid, duurzaamheid, uitwisselbaarheid en vindbaarheid van websites.